Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri XLPE köpük nedir?

Sertifika
Çin Cyg Tefa Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Cyg Tefa Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok iyi hizmet ve profesyonel ticari ekip ile güvenilir tedarikçi!

—— Zhang'R

CYG TEFA iyi bir köpük tedarikçisidir, verimli bir pazarlama ekibine sahiptir, sorumlu bir üreticidir.

—— Mr.Liu

Çok kaliteli IXPE köpük ve hızlı leadtime, profesyonel ekip her zaman bizim için en iyi hizmeti sunar.

—— kim

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
XLPE köpük nedir?
hakkında en son şirket haberleri XLPE köpük nedir?
XLPE köpük nedir?
Kimyasal olarak Çapraz Bağlı Polietilen Köpük, daha kalın köpük gerektiren projeler ve uygulamalar için ideal olan son derece ince hücreli bir köpüktür. ... Kapalı hücre yoğunluğu ile XLPE, ticari olarak ısı yalıtımı, inşaat genleşme derzleri ve endüstriyel contalar olarak iyi çalışır.

Kapalı hücre yoğunluğu ile XLPE köpük, endüstriyel contalar, ısı yalıtımı ve inşaat genleşme derzleri olarak ticari olarak iyi performans gösterir.

XPE köpüğü, birleştirme, ekstrüzyon, köpürtme işlemi ile üretilen güçlü, esnek bir kapalı hücreli PE köpüğüdür. Şok emici, titreşim sönümleyici, ısı yalıtımı gerektiren ve ambalaj uygulamalarında ürünleri yastıklama malzemesi olarak malzeme veya parça için idealdir. Polietilen köpüğün mükemmel yüzdürme özelliği, yüzdürme ekipmanı ve cihazlarında kullanılmasına izin verir.

Daha önce belirtildiği gibi, çapraz bağlı polietilen köpük, yüksek kaldırma kuvveti ve düşük nem geçirgenliği sayesinde, paketleme endüstrisinde ve yüzdürme cihazlarında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çapraz bağlı polietilen köpüğün en yaygın uygulamalarından bazıları şunlardır:

  • Özel uygulama oyun alanı dolgusu, saçak dolgu şeritleri ve daha fazlası.
  • Radar ara parçaları, cihaz yalıtımı ve contaları, koruyucu dolgu ve artefakt koruyucu ambalaj çözümleri için genel endüstriyel uygulamalar.
  • Cam ambalajlar için taşıma endüstrisi, tıkırtı önleyici otomotiv pedleri, su geçirmez yastıklar, deniz tamponları ve şamandıralar ve contalar.
  • Protez dolgu, ortopedik dolgu, dikiş sayaçları, tekerlekli sandalye yastıkları ve daha fazlası için sağlık endüstrisi.
  • Vücut zırhı, Kayak yapımı, kişisel deniz taşıtları koltukları, sırt çantaları için omuz askıları ve daha fazlası için spor ve eğlence endüstrisi.
Pub Zaman : 2020-01-02 16:33:33 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Cyg Tefa Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Subby

Tel: +8613925229894

Faks: 86-755-26631759

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)