Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri CYG TEFA ne yapabilir?

Sertifika
Çin Cyg Tefa Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Cyg Tefa Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok iyi hizmet ve profesyonel ticari ekip ile güvenilir tedarikçi!

—— Zhang'R

CYG TEFA iyi bir köpük tedarikçisidir, verimli bir pazarlama ekibine sahiptir, sorumlu bir üreticidir.

—— Mr.Liu

Çok kaliteli IXPE köpük ve hızlı leadtime, profesyonel ekip her zaman bizim için en iyi hizmeti sunar.

—— kim

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
CYG TEFA ne yapabilir?
hakkında en son şirket haberleri CYG TEFA ne yapabilir?
Shenzhen Changyuan Tefa Technology Co, Ltd (Changyuan Tefa) listelenen şirketin WO (Shenzhen: 002130) bir kuruluşudur. Aralık 2002'de kurulan Changyuan Special Development, çapraz bağlı PE ve PP köpük malzemelerinin araştırma ve geliştirme , üretim ve satışına kararlıdır ve ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Shenzhen ve Huzhou iki üssü vardır, on yıldan fazla yıllık üretim kapasitesi fazla 6.000 ton ile çeşitli üretim hatları; Ana ürünler: ESD , XPE , IXPE , IXPP ve XPE , IXPE , IXPP dayalı çeşitli kompozit malzemeler ; Elektronik iletişim , otomotiv , klima soğutma , inşaat , spor koruyucu giysiler , tıbbi malzemeler ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan ürünler, dünyanın birçok bölgesine satılmaktadır.
1. sınıfının en iyisi ürünler ve hizmetler : Changyuan Special Development müşterilerine çapraz bağlı polietilen köpük çeşitli sağlar. Ana ürünler: iletken IXPE, XPE, IXPE. Uygulama alanları arasında elektronik ciro ve paketleme, otomotiv iç dekorasyonu, klima yalıtımı, Spor ve eğlence, bagaj ve ayakkabı malzemeleri, bina su yalıtımı ve diğer ürün endüstrileri bulunmaktadır. "Vicdanla, hızlıca, bir kez doğru yap ve asla mazeret yapma!" Changyuan Özel Geliştirme çalışma tarzı: Changyuan Özel Geliştirme verimli ve hızlı tepki yetenekleri ile müşterilerine profesyonel hizmet desteği sağlar ve müşteri merkezli kurdu Pazarlama, lojistik ve Ar-Ge hizmet sistemi pazarın saygısını kazandı.

2.Sürekli teknik yenilik : Changyuan Sp ecial Saç sürekli teknik yenilik için kararlıdır ve bir çok patent elde etti. 2 tanesi buluş patenti olmak üzere 14 yetkili patent almıştır. Changyuan Group Ar-Ge Merkezi ve doktora sonrası iş istasyonuna dayanarak, şirket üretim ekipmanlarını iyileştirmek ve süreçleri güncellemek için aralıksız çaba sarf etti. 2008 yılından bu yana, ardışık olarak boru hattı köpük kaplama , yüksek elastikiyet XPE , IXPE malzeme geliştirme , TPE-yoga mat malzeme geliştirme , düşük Çift yumuşak iletken DNPD , yüksek ve düşük erime indeksi PE karıştırma modifikasyon testi ve diğer araştırma projeleri kurdu. öğeler .

3.Yüksek kaliteli müşteriler: Yüksek kaliteli müşteri tabanı şirkete sürekli büyüme sağlar. Changyuan Special Development, Huawei, Samsung, Nike, Volkswagen, General Motors ve Gree gibi uluslararası tanınmış birçok marka müşterisinin kimliğini geçti .

4. Yalın Yönetim: Changyuan Özel Geliştirme "Kalite ve marka Changyuan temeli ve müşteri memnuniyeti Changyuan ebedi peşinde" hizmet tenet yapışır . Bilgiye saygı duyuyor, yeniliğe saygı duyuyor, kişisel büyümeyi teşvik ediyor ve “" Dürüstlük, hoşgörü, tutku, saygı "kurum kültürünü yaratmaya çalışıyor, ilerlemeye devam ediyor, yenilik yapmaya devam ediyor ve sektörde lider olmaya çalışıyor!

Pub Zaman : 2020-03-27 10:06:36 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Cyg Tefa Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Subby

Tel: +8613925229894

Faks: 86-755-26631759

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)