Ana sayfa ÜrünlerHVAC Yalıtım Köpüğü

Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha

Sertifika
Çin Cyg Tefa Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Cyg Tefa Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok iyi hizmet ve profesyonel ticari ekip ile güvenilir tedarikçi!

—— Zhang'R

CYG TEFA iyi bir köpük tedarikçisidir, verimli bir pazarlama ekibine sahiptir, sorumlu bir üreticidir.

—— Mr.Liu

Çok kaliteli IXPE köpük ve hızlı leadtime, profesyonel ekip her zaman bizim için en iyi hizmeti sunar.

—— kim

Ben sohbet şimdi

Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha

Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha
Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha

Büyük resim :  Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CYG
Sertifika: RoHs, REACH, UL 94, ISO 14001
Model numarası: XPE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 3000 m2
Fiyat: USD 0.81~3.19 Kg/m3
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 15-20 iş gün
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, D / A, Batı Birliği, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 500 ton

Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha

Açıklama
Kalınlık: 3-30 mm Malzeme: LDPE
orijinal: CO, Form E, Form A, Çin Genişlik: 1-2m veya özelleştirilmiş
Uygulama: HVAC ısı yalıtımı Sıcaklık aralığı: -40 ~ 110 ° C
Termal iletkenlik: ℃0.033W / mk 0'ın altında ℃ yapı: % 100 Kapalı Hücre
Yanıcılık: B1 sınıfı
Vurgulamak:

HVAC kanalı yalıtım köpüğü

,

HVAC köpük yalıtımı

Lowes Yangına Dayanıklı Isı Yalıtım Poliolefin / Polietilen Köpük

 

CYG PE Foam is a leading supplier of HVAC products located in Shenzhen, China and serving the trading, contracting, HVAC, MEP, civil, interior works and building material supply of the country. CYG PE Köpük Shenzhen, Çin bulunan ve ülkenin ticaret, müteahhitlik, HVAC, MEP, inşaat, iç işleri ve yapı malzemesi temini hizmet HVAC ürünlerinin lider tedarikçisi konumundadır. Specializing in Thermal insulation, Acoustic insulation, Adhesives, Sealants, Vapor barriers, Flexible Ducts & Connectors, Fasteners, copper pipes, tools and all kinds of HVAC products. Isı yalıtımı, Akustik yalıtım, Yapıştırıcılar, Mastikler, Buhar bariyerleri, Esnek Kanallar ve Konnektörler, Bağlantı elemanları, bakır borular, aletler ve her türlü HVAC ürünleri konusunda uzmanlaşmış. We provide solutions and closed cell cross-linked polyethylene foam (XPE or XLPE or IXPE or IXPP)materials to customers in different countries including China, USA, UK, UAE, Germany, Southeast Asia etc. Çin, ABD, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Güneydoğu Asya vb.

 

Kalite, güvenlik ve güvenilirlik kayıtlarımız, onu dünya çapındaki büyük geliştiriciler, hükümet bakanlıkları ve özel müşteriler için tercih edilen bir müteahhit haline getirdi.

 

CYG polyethylene foam materials are a range of high performance thermo-reflective insulation products designed for use in steel framed and concrete residential and commercial roofs, walls, floors, specifically designed for hot climates. CYG polietilen köpük malzemeler, sıcak çerçeveler için özel olarak tasarlanmış çelik çerçeveli ve beton konut ve ticari çatılarda, duvarlarda, zeminlerde kullanılmak üzere tasarlanmış bir dizi yüksek performanslı termo-yansıtıcı yalıtım ürünüdür. CYG TEFA materials can reflect up to 97% of radiant heat away from its surface. CYG TEFA malzemeleri radyant ısının yüzeyinin% 97'sine kadarını yansıtabilir. The products provide an all-in-one radiant barrier, high performance insulant and vapor barrier solution. Ürünler hepsi bir arada radyant bariyer, yüksek performanslı yalıtkan ve buhar bariyeri çözümü sağlar.

 

CYG TEFA CO LTD aşağıdaki malzemelerin satışı konusunda uzmandır:

 • HVAC Malzemeleri ve Kanal İzolasyonu
 • HVAC Aksesuarları Esnek ve Yalıtımlı Kanallar

 

Hava kanalı yalıtımı:

XPE / XLPE insulation pe foam is made by closed cell chemical cross-linked polyethylene foam, adhesive backing and faced with pure aluminum foil and it's flame retardant as well. yalıtım pe köpük kapalı hücre kimyasal çapraz bağlı polietilen köpük tarafından yapılır, yapışkan destek ve saf alüminyum folyo ile karşı karşıya ve aynı zamanda alev geciktirici. Widely used in HVAC duct / pipe insulation. HVAC kanal / boru yalıtımında yaygın olarak kullanılır.

CYG PE foam for ducts are manufactured at our state-of-the-art factory as per customer requirements. Kanallar için CYG PE köpük, müşteri gereksinimlerine göre en son teknolojiye sahip fabrikamızda üretilmektedir. All the accessories for example fittings, attachments, components, and other goods are manufactured from the finest grade of material and cutting edge technology. Bağlantı parçaları, ataşmanlar, bileşenler ve diğer ürünler gibi tüm aksesuarlar en iyi kalitede malzeme ve en son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. CYG quality controllers check each and in details on well defined quality parameters. CYG kalite kontrolörleri iyi tanımlanmış kalite parametreleri hakkında her birini ve detaylı olarak kontrol eder. With competitive prices, if you need to be, the offered range of ducting is also facilitated with sound proofing and high degree insulation. Rekabetçi fiyatlarla, ihtiyacınız olması durumunda, sunulan kanal yelpazesi ses yalıtımı ve yüksek dereceli yalıtım ile de kolaylaştırılmıştır.

 

Avantajları:

 • Yüksek köpüklenme oranı
 • Düşük yoğunluklu
 • İyi esneklik
 • İyi tokluk
 • Isı yalıtımı
 • Enerji tasarrufu
 • Gürültü azaltma
 • Ses yalıtımı
 • Yoğuşma önleyici
 • Korozyon ve yaşlanma
 • convenien

 

 

 

Özellikleri:

 

 • Enerji Tasarrufu: taşıdıkları havanın sıcaklığını koruyarak enerji israfını azaltır.
 • Kanallarda Yoğuşmayı Önler: XPE yalıtımı hava kanalları çevresinde sağlam bir örtü sağlar.
 • İçeride Geçirilen Gürültüyü Azaltır: XPE evin her tarafında ses dalgaları taşıyabilir ve fırının gürültüsü gibi aşamalarda da sesler gibi odaları taşıyabilir.
 • Standart kanalların üretimi için sıcak daldırma galvanizli çelik kilit oluşturan kalite saclar kullanılır.
 • Kanallar hem paslanmaz çelik hem de Alüminyum olarak mevcuttur.
 • Tüm düz kanallar, takviye için aralarında 300 mm'lik bir mesafede boncuklara sahiptir.
 
CYG Hakkında

 

CYG TEFA CO.,LTD is an affiliate of the listed company WOER (Shenzhen: 002130). CYG TEFA CO., LTD şirketi WOER'in bir kuruluşudur (Shenzhen: 002130). Established in December 2002, CYG is committed to the research and development, production and sales of cross-linked PE and PP foam materials, and is a national high-tech enterprise. Aralık 2002'de kurulan CYG, çapraz bağlı PE ve PP köpük malzemelerinin araştırma ve geliştirme, üretim ve satışına kararlıdır ve ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. There are two bases in Shenzhen and Huzhou, with more than ten various production lines with an annual production capacity of more than 6,000 tons; Shenzhen ve Huzhou iki üssü vardır, on yıldan fazla yıllık üretim kapasitesi fazla 6.000 ton ile çeşitli üretim hatları; The main products are: ESD, XPE, IXPE, IXPP and various composite materials based on XPE, IXPE, IXPP ; Ana ürünler: ESD, XPE, IXPE, IXPP ve XPE, IXPE, IXPP dayalı çeşitli kompozit malzemeler; Widely used in electronic communications, automotive, air-conditioning refrigeration, construction, sports protective gear, medical supplies and other industries, products are sold to many regions around the world. Elektronik iletişim, otomotiv, klima soğutma, inşaat, spor koruyucu giysiler, tıbbi malzemeler ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan ürünler, dünyanın birçok bölgesine satılmaktadır.

 

Lowes Yangına Dayanıklı Hvac Köpük Yalıtım Isı Poliolefin / Polietilen Levha 0

İletişim bilgileri
Cyg Tefa Co., Ltd.

İlgili kişi: Lily

Tel: +86 158 1400 4007

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)